Skandál v Anglii. Opilý Pickford se porval v baru, kde sledoval zápas svého bývalého týmu!

Skandál v Anglii. Opilý Pickford se porval v baru, kde sledoval zápas svého bývalého týmu!

Anglický fotbal řeší obrovský skandál. Brankář Evertonu a číslo jedna anglického národního týmu Jordan Pickford se popral v baru v Sunderlandu, kde sledoval společně se svou snoubenkou Megan finále EFL Trophy mezi Portsmouthem a Sunderlandem, za který pětadvacetiletý gólman chytal mezi lety 2011 a 2017, tedy před svým odchodem do Evertonu.

Na poli souboje Sunderlandu a Portsmouthu byl Pickford zklamaný, jeho bývalý klub totiž jihoanglickému soupeři podlehl na penalty. To hlavní se ale začalo dít až po závěrečném hvizdu finále EFL Trophy. Nejdřív si ho někteří z hostů baru začali dobírat kvůli jeho brankářským schopnostem, to Pickford přešel a své názorové oponenty napadl pouze slovně. Pěstní napadení však přišlo záhy.

„Někdo řekl něco ošklivého o Jordanově partnerce, a on prostě vyletěl. Ale nebylo to nic hrozného, bylo po všem za šest sedm sekund. Jordan ten večer pil alkohol, což celé situaci moc nepomohlo. Ale rozhodně nemá radost z toho, že se to stalo. Celou dobu se bavil s fanoušky a nebyl žádný problém, dokud někdo nezačal urážet jeho snoubenku,“ prozradil jeden ze svědků události anglickému Daily Mailu

Pickford je jednou z vycházejících hvězd nové generace anglického fotbalu. Společně s ostatními mlašími hráči tvoří jádro reformované anglické reprezentace, za níž už se ve věku pětadvaceti let stihl připsat sedmnáct startů, mimo jiné i v pro Čechy nechvalně známém zápase, který jsme prohráli ve Wembley poměrem 0:5. V roce 2017 přestoupil za pětadvacet milionů liber ze Sunderlandu do Evertonu, což z něj tehdy učinilo třetího nejdražšího brankáře všech dob.