Přímý pád? Už je jasné, že se bude rozhodovat mezi námi a Duklou, hlásí Dreksa

Přímý pád? Už je jasné, že se bude rozhodovat mezi námi a Duklou, hlásí Dreksa

Pokud jde o sestup, přímo do druhé ligy podle nového schématu poslední tým tabulky, s tím, že celky na čtrnácté a patnácté příčce čeká baráž s třetím a druhým týmem druhé nejvyšší soutěže.

MFK Karviná je předposlední, s tím, že na poslední Duklu má náskok jeden bod a na třináctou pozici, která bude mít klid, ztrácí devět bodů. I s nadstavbovou částí je však pořád ve hře 24 bodů, což není málo...

"Už je jasné, že se bude rozhodovat mezi námi a Duklou. Kdo urve více bodů, nespadne," pronesl na webu idnes.cz zkušený stoper Pavel Dreksa, jehož vrátil do záklaní sestavy nový kouč MFK František Straka.

Tým se podle jeho slov neprezentoval špatně ani v Olomouci, ani na Dukle a Baník Ostrava dokonce skolil. "Stouplo nám sebevědomí, hrajeme více kombinačně. V tom je největší změna. Olomouc je obrovsky silný soupeř, ale podali jsme sympatický výkon, od něhož se musíme odrazit. Věřím, že příští utkání zvládneme," pokračoval idnes.cz citovaný devětadvacetiletý zadák s narážkou na nadcházející kolo se Zlínem, který si v pondělí přijel pro porážku na Spartu.

Defenzivní specialista, který je zpět ve hře po operaci natržené Achillovky, bude na dálku sledovat právě i Duklu, která se v neděli představí na jablonecké půdě.