Kdybychom měli třikrát tolik vstupenek, asi bychom je prodali, tvrdí sekretář Slavie

Kdybychom měli třikrát tolik vstupenek, asi bychom je prodali, tvrdí sekretář Slavie

Sešívaní mají druhou polovinu právě probíhajícího týdne řádně nabitou. Ve čtvrtek vyzvou před domácím publikem Chelsea a o tři dny později přivítají na stejném místě v nejslavnějším domácím derby Spartu. Náročný program těchto dní jim však žádné vrásky nepřidává...

"My si tady prostě žijeme svůj sen, který trvá i v polovině dubna. Zástupci Chelsea nevynechali jedinou příležitost pro to, aby nás sledovali. Ať už v lize či MOL Cupu. Chovají se velmi profesionálně, budou připraveni," citoval server ceskatelevize.cz sekretáře Slavie Jiřího Vrbu.

Aktuální lídr Fortuna:ligy, který nedávno nastřílel pět branek Dukle, nebude moci počítat s podpořou přibližně 1900 příznivců z takzvaného kotle. Důvodem je trest od disciplinární komise UEFA za chování fandů proti Genku...

"Tribuna Sever je skvělá komunita, která čítá zhruba čtyři tisíce lidí. Nejsou monolitem. Chodí tam třeba spousta cizinců žijících v Praze. Tyhle nešvary jsou dílem neorganizovaných fanoušků, kteří se scházejí," uvedl na webu ceskatelevize.cz někdejší funkcionář Viktorie Žižkov.

Prázdné tak zůstanou tři sektory, s tím, že sedačky zakrají podobizny klubových legend Josefa Bicana či Františka Veselého.

Zbylá místa na Sinobo Stadium by však měla být obsazena i do pomyslné poslední sedačky. A kdyby měla aréna větší kapacitu, nebylo by tomu jinak. "Zápas je vyprodaný. Kdybychom měli vstupenek třikrát tolik, asi bychom je prodali. Zájem je obrovský ze všech stran, takže nás mrzí to, že jsme museli kapacitu snížit. Ale to je život, musíme s tím fungovat a připravit se na to," uzavřel na serveru ceskatelevize.cz slávista Vrba, jenž před rolí sekretáře vykonáal funkci tiskového mluvčího.