Manažer United: Už jsme venku porazili Juventus i Paříž. Nepochybuji o tom, že můžeme vyhrát v Barceloně

Manažer United: Už jsme venku porazili Juventus i Paříž. Nepochybuji o tom, že můžeme vyhrát v Barceloně
OBSAHUJE OHLASY

Ačkoliv měl Manchester United mnohem větší počet střeleckých pokusů než Barcelona, katalánský obr dokázal Old Trafford vyloupit i tak a to díky vlastní brance obránce Shawa.

Norský manažer Ole Gunnar Solskjaer, jehož svěřenci během 90 minut netrefili bránu hostů ani v jednom případě, se však ještě s postupem do semifinále Ligy mistrů tak úplně nerozloučil. Tím spíš, že v osmifinále dokázali Rudí ďáblové překvapit v pařížském Parku princů...

"Vzhledem k formě FCB by byl postup větším úspěchem než s PSG. Barcelona není doma zvyklá prohrávat, ale nepochybuji o tom, že je můžeme porazit," burcoval fanouškovskou obec na rudé straně Manchesteru nástupce Josého Mourinha.

Příští týden na Camp Nou to ale vážně nebude snadné. Tamní chrám dokáže vyloupit a rozesmutnit málokdo. "Víme, že si u nich nevytvoříme hromadu příležitostí, takže musíme být efektivní. Musíme přežít tlak, který si Barca vytvoří, protože budou chtít rychle rozhodnout a dorazit nás. Také musíme lépe držet míč," upozornil šéf Pogby, Lukaka, Herrery a spol.

Sebevědomí mu i přes domácí porážku nechybí a má k němu důvod. "Už jsme venku porazili Juventus, Paris St. Germain a teď pojedeme do Barcelony s tím, že musíme vyhrát. Víme, že máme šanci postoupit. Musíme hodit za hlavu, jak jsme hráli doma, a dívat se do budoucnosti," zakončil své pozápasové povídání Solskjaer, jenž nyní musí připravit své mužstvo na sobotní klání s West Hamem United.