Přestupová megabomba! Real se dohodl s Chelsea i United!

Přestupová megabomba! Real se dohodl s Chelsea i United!

Real Madrid je blízko blizoučko podpisu dvou megapřestupů! Staronový kouč bílého baletu Zinedine Zidane prohlásil, že chce do španělské metropole přivést dvojici Eden Hazard - Paul Pogba. S Chelsea i Manchesterem United už je totiž Real podle Le10Sport domluvený a nyní může vyjednávat s hráči.

Vzhledem k tomu, že se oba dva netají touhou obléci bílý dres úřadujícího šampiona Ligy mistrů, nemělo by jít o žádný velký problém. A nová éra Galácticos by tak mohla být úspěšně odstartována.

„Jak jsem vždy říkal. Real Madrid je sen každého hráče. Je to největší klub na světě,“ řekl mimo jiné francouzský reprezentační záložník.

To samé v bleděmodrém můžeme slýchat i od ofenzivního klenotu Blues. „Real je nejlepším týmem světa. Nechci lhát, protož můžu říct, že jsem za něj chtěl hrát už jako malý kluk,“ prozradil Hazard.

Nyní to vypadá, že se sny obou hvězd uskuteční.

Pogbův agent Mino Raiola už s Realem vyjednává o odměně pro svého klienta. A ta nebude malá… Na ruku by měl dostat 18 milionů eur, 5 % z marketingových práv a platově by se měl zařadit mezi tři nejlépe placené hráče týmu.