Náhrada za Pogbu? Záložník, který měl ve 27 zápasech prsty ve 26 gólech

Na Bruna Fernandese se pomalu stojí fronta. Záložník portugalského Sportingu Lisabon podává v této sezoně vynikající výkony a ve čtyřiadvaceti letech se z něj stává hodně horké zboží na přestupovém trhu. Eminentní zájem o jeho služby má Manchester United…

Náhrada za Pogbu? Záložník, který měl ve 27 zápasech prsty ve 26 gólech

Aby ne, když rudým ďáblům hrozí, že se jim rozpadne záložní řada. O konci na Old Trafford uvažuje Ander Herrera, jenž si pohrává s myšlenkou přestoupit do Paris Saint-Germain a podle některých zdrojů už je s francouzským mistrem dokonce dohodnutý na podmínkách tříleté smlouvy, která by mu měla zaručit týdenní příjem ve výši 200 tisíc liber.

Dalším velkým strašákem pro Ole Gunnara Solskjaera je Paul Pogba, který zase vydatně koketuje s Realem Madrid a deník Marca přišel už dokonce s tím, že jsou oba kluby na přestupu dohodnuté.

To by znamenalo citelnou ztrátu, kterou by Red devils museli v létě řešit. Hodně také bude záležet na tom, jak si povedou v lize. Zatím jim patří šestá příčka s 61 body ze 32 zápasů. Klubu tedy hrozí, že nebude hrát v příštím ročníku Ligy mistrů, což by vyjednávání o nových posilách zrovna neprospělo.

Fernandes může hrát uprostřed zálohy, nebo může více podporovat ofenzivu. V této sezoně dal ve 27 ligových zápasech už 15 branek, což je na středopolaře úctyhodné číslo. A když se k tomu přičte 11 asistencí, je každému jasné, proč se o něj United zajímají.