Natěšený Poznar chce rozesmutnit Straku. Ve zlínské prádelně i na sparťanské tribuně trpěl...

Natěšený Poznar chce rozesmutnit Straku. Ve zlínské prádelně i na sparťanské tribuně trpěl...

V předchozích dvou ligových duelech se Sigmou a Spartou chyběl devátému celku Fortuna:ligy jeho nejlepší střelec se šesti trefami v šestnácti startech Tomáš Poznar, jemuž vypršel karetní trest. 

Útočník Fastavu Zlín přiznal, že divácká role u dotyčných dvou porážek nebyla nic příjemného. "Na tribuně je to děs. Ve Zlíně jsem se ukryl do prádelky a trpěl při našich neproměněných šancí a na Spartě normálně na tribuně a bylo mi líto kluků. Dřeli, makali, ale body nemáme," smutnil na webu fcfastavzlin.cz velezkušený svěřenec kouče Romana Pivarníka.

Bývalý hráč Viktorie Plzeň, Vítkovic, Baníku Ostrava či Spartaku Trnava už je kvůli repre pauza mimo hru téměř měsíc. To, že je na střet s patnáctou Karvinou řádně nažhavený, je tak více než jasné. "Jsem natěšený. Snažil jsem se zůstat stále v dobré kondici, aby výpadek nebyl vůbec znát, ale zápas vám to nevynahradí. Trénoval jsem poctivě, tak snad jsem připraven," informoval na stránkách fcfastavzlin.cz třicetiletý spoluhráč Železníka, Jiráčka a spol.

MFK má nového kouče Františka Straku, který bude dělat vše, aby svůj nový tým v nejvyšší soutěži udržel. "Pan Straka má za sebou úspěšné trenérské štace hlavně ze Sparty, takže to bude kvalitní trenér. Tým pod jeho vedením dostal nový impulz a hrají teď velmi dobře," uzavřel 194 centimetrů vysoký ofenzivní hráč Ševců, který považuje sobotní duel za klíčový.

Pak totiž jeho chlebodárce přivítá Slavii a zajíždí do Mladé Boleslavi, která je na jaře jako jediná z celého prvoligového peletonu stále neporažena.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.