Trojlístek posil, které má Inter Milán napsané na seznamu pro tohle léto

Trojlístek posil, které má Inter Milán napsané na seznamu pro tohle léto

Milánský Inter aktuálně okupuje třetí místo v tabulce Serie A. Tradiční italský klub má však mnohem vyšší ambice, proto by rád v příští sezóně naboural hierarchii Juventusu. To se však neobejde bez výrazného letního posilování, které na San Siru nevylučují. Na svém lístku mají hned tři kandidáty, kteří by mohli týmu pomoci.

Podle listu Tuttosport sleduje v posledních týdnech Inter německého legionáře Ilkaye Gundogana. Osmadvacetiletý záložník má na Etihad Stadium smlouvu jen do léta příštího roku a zatím není jasné, zda mu bude prodloužena. Italský klub chce vsázet na fakt, že pod Guardiolou si příliš nezahraje, což by mu na San Siru nehrozilo.

Nerazzurri také hledají novou palebnou sílu, která týmu přinese branky a výsledky. Podle listu La Republicca bude prioritou číslo jedna vykoupit belgického útočníka Romela Lukaka z Old Trafford. Tento plán počítá taktéž s možností, že stávající kanonýr Mauro Icardi v létě zamíří jinam, což ostatně signalizuje fakt, že se s ním vedení nedokázalo domluvit na novém kontraktu.

Ofenziva by mohla být posílena také na křídle, kde by mohl operovat Pedro. Španělský legionář je spojován s koncem na Stamford Bridge a Inter o něj má eminentní zájem. Někdejší opora Barcelony je prý přesunu nakloněna, ale záležet bude na přestupové situaci londýnského klubu, kterému hrozí zákaz nákupů po dobu dvou transferových oken.