Bayern upírá svůj zrak do tábora Římanů. Vytoužený záložník vyjde na pořádný balík

Bayern upírá svůj zrak do tábora Římanů. Vytoužený záložník vyjde na pořádný balík

Bavorský gigant v závěru sezóny svádí tuhý boj o triumf v Bundeslize. Díky několika zaváháním Dortmundu je možné, že titul obhájí. V Allianz Aréně již spřádají plány, jak stávající kádr v létě adekvátně posílit. Podle posledních zpráv německého listu Bild by mohl do Bayernu zamířit teprve devatenáctiletý mladík římského AS.

Kredit italského talentu neustále roste. Nicolo Zaniolo nahradil v sestavě Radju Nainggolana, který odešel do Interu. Přestože belgický záložník nezůstává chladným, že veřejnost velebí jeho nástupce. Pro tamní média se nechal slyšet, že se uvidí až za pár let, jak velkým talentem je. Jeho schopnosti ale upoutaly pozornosti i bundesligového giganta.

Zaniolo nastoupil v této sezóně zatím do 22 soutěžních zápasů a připsal si šest branek a dvě asistence. Na Stadio Olimpico moc dobře vědí, jaké zboží ve svých rukách mají, a jisté je, že zadarmo jej nepustí. O to více, když kolem krouží i PSG či Juventus.

Talentovaný záložník se již začíná prosazovat i v italské reprezentaci, kde si odbyl premiéru jako střídající hráč v březnu proti Finsku v kvalifikaci o Euro 2020. Bayern za jeho uvolnění plánuje nabídnout až 50 milionů eur, ale rozhodovat bude to, jak se Římané umístí v tabulce aktuálního ročníku Serie A. Pokud by si nezajistili účast v Lize mistrů, mohli by být svolní k prodeji.