Ščasný: V tuhle chvíli chceme ligu dohrát, abychom byli třetí, a zkusíme vyhrát pohár

Ščasný: V tuhle chvíli chceme ligu dohrát, abychom byli třetí, a zkusíme vyhrát pohár
OBSAHUJE OHLASY

O nervózní a vypjaté atmosféře derby...

"Myslím si, že zápas co se týče agresivity, byl za hranou. Byly tam zákroky loktem. Teď nebrečím, chci tím říct, že to bylo oboustranné. Některé zákroky byly šílené."

O na první pohled otevřené obraně a výkonu Costy...

"Já bych úplně nesouhlasil, že byla otevřená. Pustili jsme míče za obranu. Otevřená byla, když jsme ztratili balon v přechodové fázi. To je otevřená každá obrana. To se stávalo i Slavii a my jsme to nepotrestali. Spíš propadaly balony za obranu. To jsem nechápal. Costa je důležitý a potvrzuje to."

O sázce na rychlíka Srdjana Plavšiče, který skóroval...

"Myslím, že to byla dobrá volba. Zaprvé v té samé roli hrál doma. Sedělo mu to a hrál výborně. Věděli jsme, že souboje ve vzduchu bude těžko vyhrávat. Nicméně je agresivní, chodí dobře do soubojů a hodně pracuje. Krom toho dal krásného góla. S jeho výkonem jsem spokojen a nemám co dodat."

O tom, proč chyběl Martin Hašek...

"Martin měl problém s ramenem, nemohl trénovat a nebyl ani na lavičce."

O smiřování se s bronzovou příčkou...

"Budu opakovat, že naším cílem je nejhůře třetí místo. Samozřejmě bychom chtěli uspět v poháru. Říkal jsem, že jsme ztratili hodně bodů, ale pokud šance bude, tak se o ni porveme. Díky vítězství Plzně se ale zmenšila. V tuhle chvíli chceme ligu dohrát, abychom byli třetí, a zkusíme vyhrát pohár."