Brněnský Škoda bere finiš vážně a chce do první ligy: Pro nás se teď de facto v každém utkání láme chleba

Brněnský Škoda bere finiš vážně a chce do první ligy: Pro nás se teď de facto v každém utkání láme chleba

Druholigové Brno se o víkendu přiblížilo baráži, ve které se bude za pár týdnů bojovat o tuzemskou nejvyšší soutěž. Velký vliv měl na skalpu Táborska Michal Škoda, jenž se v jarní části prosadil již potřetí.

Mladší bratr slávistického kapitána Milan Škody byl spokojen. "Jsem za ten gól rád, hlavně pomohl k výhře," pronesl na webu fczbrno.cz ofenzivní kolega Lukáše Magery.

Po tříbodovém zisku je Zbrojovka pátá a na třetí pozici, na níž momentálně sídlí Hradec Králové, ztrácí pouhé dva body. Následující "anglický týden", ve kterém jeho mužstvo půjde ve středu na Pardubice a v neděli na Varnsdorf, tak bude velmi důležitý...

"Pro nás se teď de facto v každém utkání láme chleba, každý zápas potřebujeme zvládnout. V jednotlivých kolech se tabulka může měnit, otočit, můžeme týmy před námi přeskočit, ale podmínkou je vyhrávat. Teď se budeme chystat na Pardubice tak, abychom je zvládli porazit a získat tři body," burcoval jednatřicetiletý rodák z Prahy, jenž v minulosti oblékal trikoty Lillestromu, Českých Budějovic či Viktorie Žižkov.

Samotnému střelci Brna nahuštěný program nevadí, naopak ho vítá. "Myslím, že to vyhovuje většině hráčů, protože vždycky je lepší hrát než trénovat a dlouho čekat. Všichni se na to těšíme a doufáme, že to zvládneme úspěšně," uzavřelo na stránkách fczbrno.cz 191 centimetrů vysoké ofenzivní tykadlo.