Cesty poslední Dukly a srbského stopera Raspopoviče se předčasně rozcházejí...

Cesty poslední Dukly a srbského stopera Raspopoviče se předčasně rozcházejí...

Devětadvacetiletý srbský stoper Nikola Raspopovič už nadále nebude působit na dejvické Julisce, kde sídlí aktuálně poslední tým Fortuna:ligy.

Zkušený zadák, jenž byl součástí celku od září 2018 a platnou smlouvu měl do června 2019, opouští Duklu i Českou republiku z rodinných důvodů.

Kontrakt byl ukončen předčasně po dohodě obou stran a dnes již bývalý svěřenec kouče Romana Skuhravého se tak s tradiční pražskou značkou rozloučil s bilancí třinácti prvoligových startů, s tím, že k tomu poslednímu došlo v závěru března s Opavou.

"Děkujeme Nikolovi a přejeme hodně štěstí v životě i další sportovní kariéře," zaznělo na webu fkdukla.cz z úst představitelů Dukly, kterou čeká za pár dní duel s Mladou Boleslaví.

Toho už se však Raspopovič účastnit nebude. Nabral už totiž směr Bělehrad. "V Dukle jsem se cítil dobře, všichni se ke mně chovali přátelsky a vytvořili mi dobré zázemí. Vážím si příležitosti, kterou mi Dukla dala, bohužel teď naše spolupráce končí. Přeji Dukle všechno nejlepší, zejména záchranu v nejvyšší soutěži," pronesl na stránkách fkdukla.cz bývalý obránce Šahtaru Salihorsk, Gaziantepu či Demirsporu.

V kádru zůstává ještě dva Srbové - stejně starý Ivan Ostojič a o rok starší Branislav Miloševič.