Ronaldo a Cancelo by se mohli v turínské šatně dočkat dalších dvou Portugalců...

Ronaldo a Cancelo by se mohli v turínské šatně dočkat dalších dvou Portugalců...

Slovutný Juventus Turín by mohl v nejbližším přestupovém okně nakupovat na portugalské půdě. A koho z Primeira Ligy má Stará dáma, jež už má na současné soupisce dva jiné Portugalce Cristiana Ronalda a Joaa Cancela, v hledáčku?

Ředitel slavných Bianconeri Fabio Paratici by se rád setkal se známým portugalským super agentem Jorge Mendesem kvůli dvojici perspektivních akvizic.

Oba vyhlédnuté turínské cíle patří Benfice Lisabon, která se momentálně přetahuje s portskými draky o ligový primát, který by byl již jejím sedmatřicátým.

Manažer totiž zastupuje jak jednadvacetiletého obránce Rúbena Diase, tak devatenáctiletého útočníka Joaa Félixe, o kterého je zájem napříč celým vyspělým Starým kontinentem.

Prvně jmenovaný zadák je odchovancem lisabonských Orlů, který hraje na nejvyšší úrovni druhou sezonu. Druhý zmiňovaný se v hlavním městě Portugalska učí od zkušenějších střelců Jonase a Seferoviče a daří se mu již v jeho první sezoně v áčku. Dosavadních 1334 poskytnutých ligových minut totiž přetavil v 11 branek.