Slávisté odletěli do Londýna i s chobotnicí Součkem a věří si: Chelsea je určitě hratelná, věříme, že můžeme překvapit

Slávisté odletěli do Londýna i s chobotnicí Součkem a věří si: Chelsea je určitě hratelná, věříme, že můžeme překvapit
OBSAHUJE VIDEO

Slávisté pokračují v současném notně nahuštěném programu a již v úterý dopoledne nabrali směr Anglie, kde je ve čtvrtek večer čeká čtvrtfinálová odveta Evropské ligy proti domácí Chelsea, která bude na Stamford Bridge hájit úvodní vítězství 1:0.

O čem také mluvil před odletem do britské metropole asistent Zdeněk Houštecký? "Jedeme se tam poprat. Letíme s nadějí, chceme postoupit. Uděláme pro to maximum. Určitě to nevzdáváme. Budeme hrát aktivně a věříme, že nám to vyjde. Určitě je Chelsea hratelná, proto tomu věříme. Bude hrát ještě Tomáš Souček, to je naše chobotnice ve středu zálohy. Věříme, že můžeme překvapit," burcoval celou výpravu blízký spolupracovník Jindřicha Trpišovského.

Optimistou ohledně postupových šancí až do senzačního semifinále soutěže je také záložník Jaromír Zmrhal. "Samozřejmě, že o postupu uvažujeme. Víme, jak to bude těžké. Budeme se snažit uhrát co nejlepší výsledek. Všichni jsme viděli, jakým soupeřem Chelsea je. Určitě tam nejedeme jen prohrát. Je něco jiného, když hrajete venku, než když hrajete doma. Ale jak budou hrát doma oni zjistíme až tam," doplnil kolega Deliho, Ngadeua, Hušbauera a spol.

Výkop je stanoven na jednadvacátou hodinu večerní. Blues klesli po posledním kole Premier League a prohře na Anfield Road na pátou pozici. Po Slavii mají doma Burnley a nepochybně se budou chtít posunout zase výše.