Mbappé? Hned bych ho koupil, překvapuje šéf Bayernu Hoeness

Kylian Mbappé, kometa Paris Saint-Germain, nemá o své budoucnosti jasno. Mnozí hovoří o přestupu do Realu Madrid, neboť se Mbappé za dvě sezóny v Paříži ani jednou nedostal do čtvrtfinále Ligy mistrů. A to je pro tak ambiciózního hráče zkrátka neúspěch. 

Mbappé? Hned bych ho koupil, překvapuje šéf Bayernu Hoeness

Mbappé po veleúspěšné sezóně 2016/17 v dresu Monaka, kdy získal titul v Ligue 1 a dostal se do semifinále Ligy mistrů, přestoupil do Paříže a hned v první sezóně se po boku Neymara stal tahounem týmu a vyhrál ligový titul. Úspěšnou sezónu dovršil na mistrovství světa v Rusku, kde patřil k tahounům vítězné Francie. 

Druhá sezóna v Parku princů je pro Mbappého ještě hvězdnější hlavně kvůli jeho gólům. Ale opět skončil už v osmifinále Ligy mistrů. Loni jej vyřadil Real Madrid, letos zase Manchester United. A v Paříži nestačí vyhrát francouzskou ligu, musíte uspět i v Champions League, což se Mbappému paradoxně nejvíce podařilo právě v dresu Monaka v roce 2017, kdy "knížata" až v semifinále podlehla Juventusu.

Bude tedy i druhý neúspěch v milionářské soutěži důvod pro Francouzův odchod ze své domoviny? Pokud by Mbappé skutečně Paříž opustil, jeho kroky by se nejspíše ubíraly směrem na San Bernabeu, sídlo královského Realu Madrid. O mistra světa ale stály i kluby z Anglie a očividně by jej rádi viděli i v německé bundeslize...

Šéf Bayernu Uli Hoeness přiznává, že Mbappé by byl pro Bayern vynikajicí hráč. "Hned bych ho s radostí koupil," přiznává Hoeness. "Ale bohužel si ho nemůžeme dovolit. Byl by extrémně drahý," smutní bývalý výborný útočník.