Zajímavé letní posily, které figurují na jídelníčku pařížského velkoklubu

Zajímavé letní posily, které figurují na jídelníčku pařížského velkoklubu

PSG může svou sezónu ještě před jejím koncem hodnotit jako nevydařenou. V Ligue 1 to sice na titul stačit bude, neboť bodový náskok je komfortní, ale v Lize mistrů už pařížský gigant nefiguruje po smolném osmifinále s Manchesterem United. Vedení plánuje v létě opět napumpovat řádný počet milionů do nově příchozích akvizic. Kdo je spojován s přesunem na tuto adresu?

PSG má dlouhodobý zájem o defenzivního záložníka Juliana Weigla. Kmenový hráč Dortmundu mohl být již minulé léto prodán za 78 milionů eur, ale vestfálský celek veškeré snahy okolí přehlížel. Třiadvacetiletý hráč však v této sezóně příliš nezáří a v sestavě mnohdy chybí na úkor Alexe Witsela. Podle všeho by mohl být hráč nakonec uvolněn za pouhých 28 milionů eur.

Zajímavým artiklem na hráčském trhu je také osmnáctileté křídlo Fulhamu. Mládežnický reprezentant Anglie vzbuzuje stále větší obdiv a předpokládá se, že ho současný zaměstnavatel po této sezóně již ve svých řadách neudrží. PSG však není jediným klubem, který jej monitoruje. Ve hře je také Tottenham nebo Manchester United.

Pozornost přitahuje podle listu The Mirror také čtyřiadvacetiletý středopolař Bruno Fernandes. Portugalský reprezentant ve službách Sportingu Lisabon zaznamenal v této sezóně již 28 branek a jeho budoucnost je spojována s mnohem zvučnější adresou. Kromě PSG je ve hře i Juventus či Manchester United.