Opustí Rashford Old Trafford? Anglická superstar má rozjednané angažmá ve Španělsku!

Vycházející hvězda Manchesteru United Marcus Rashford má podle anglických médií rozjednané angažmá ve Španělsku. Kam by mohl jednadvacetiletý anglický reprezentant konkrétně zamířit?

Opustí Rashford Old Trafford? Anglická superstar má rozjednané angažmá ve Španělsku!

Rashford se na fotbalové scéně objevil na jaře 2015, kdy si jej do A týmu nečekaně vytáhl Louis van Gaal. Mladík s číslem 39 na zádech vlétl do profesionálního fotbalu jako hurikán, skóroval několikrát po sobě a vystřílel si místo v A týmu Rudých ďáblů. Nyní se bez něj dokážeme současný Manchester United představit jen těžko.

Rashford působil mezi lety 2005 a 2015 v mládežnických týmech Red Devils, už čtyři roky ovšem kope za A tým. Ve 106 zápasech v Premier League zaznamenal úctyhodných 27 branek, získal s Manchesterem United FA Cup, EFL Cup a Evropskou ligu a s anglickou reprezentací si zahrál na mistrovství Evropy 2016 i na mistrovství světa 2018, kde získali nepopulární "bramborovou medaili".

Možná ale přichází čas na změnu. O Rashforda se v zimě začala zajímat španělská Barcelona. Tu brzy, možná dokonce už letos, opustí dlouholetý kanonýr Luis Suaréz a jako náhrada by mohl přijít právě Rashford, se kterým prý zástupci FCB jednají. Hovoří se ale i o Jovičovi z Frankfurtu či Firminovi z Liverpoolu. Každopádně by za něj katalánský gigant musel zaplatit 120 milionů liber.