Egyptský talent ve službách Liverpoolu požádal o odchod z klubu! Na vině je hádka s trenérem

Kdy jindy si najít lepší čas na hádku než před koncem sezony, kdy je zapotřebí udržet kolektiv co nejvíce pohromadě. Talentovaný egyptský křídelník Mohamed Salah se dle informací deníku AS na tréninku nepohodl s trenérem Jurgenem Kloppem. Jejich spor vyřešili až spoluhráči.

Egyptský talent ve službách Liverpoolu požádal o odchod z klubu! Na vině je hádka s trenérem

Šestadvacetiletá hvězda, která se od svého přestupu z AS Řím stala ústřední postavou Liverpoolu na jeho cestě za ztracenou slávou, se dostala do rozepře se svým koučem, což nakonec mělo vyústit žádostí o odchod z klubu.

Podle zpráv, které zveřejnil deník AS, jenž důvěryhodnost svého tvrzení opírá o informace přímo z nitra kabiny, se do role tzv. „utišovačů sporu“ museli vžít spoluhráči, kteří se snažili zmíněnou dvojici uklidnit.

Jak tomu bývá zvykem, když se podobné problémy objeví, vedení klubu se je snaží urovnat. Majitelé dali Salahovi jasně najevo, jak je pro jejich tým důležitý a že se podobná situace nebude opakovat. Dané tvrzení opírali o fakt, že kdyby tomu tak nebylo, vyjdou jeho žádosti o odchodu vstříc.

O jaký typ nesouladu šlo, to nám už zahraniční media neprozradila. Drží se však té verze, že je daný problém v řešení.

Pokud by Salah nakonec odešel, o zájemce by neměl žádnou nouzi. S jeho gólovým počinem, díky němuž je považován za jednoho z nejlepších hráčů světa, by si týmy mohl vybírat. Největší zájem ovšem jeví ve Španělsku, a to konkrétně slavné duo Real Madrid a Barcelona.