Mané: Spekulace o přestupu do Realu? Nezabývám se jimi, Liverpool je lepším týmem!

Mané: Spekulace o přestupu do Realu? Nezabývám se jimi, Liverpool je lepším týmem!

Odpověď, kterou by ve Španělsku asi málokdo čekal, a zároveň reakce, která Manému dost možná zavřela dveře do Realu Madrid. Klíčový hráč Reds, jenž se díky svým výkonům dostal do hledáčku dalších velkých klubů, odhalil, kde jeho budoucnost leží.

„Rád bych v tom udělal jasno. Spekulace s přesunem do Realu mě vůbec nezajímají. Jsem hráčem Liverpoolu, což je v tuto chvíli lepší mužstvo. Přál bych si s ním vyhrát spoustu trofejí a zůstat tu až do konce mé kariéry. To jsou mé cíle - stát se legendou klubu,“ prohlásil poněkud striktně, leč stručně Sadio Mané.

Vzhledem k této výpovědi se zdají být všechny zprávy spojující senegalského křídelníka se španělskou anabází popřeny. Bílý balet, do jehož útrob se během jara opět vrátil staronový trenér Zinédine Zidane, se tak bude muset poohlédnout po jiných alternativách do útočné fáze hry. Příchod křídelního hráče se přitom zdá být „tutovkou“.

Mezi nejžhavější kandidáty na tuto pozici se stále řadí Eden Hazard, za něhož by Madrid musel do Londýna poslat přinejmenším 80 milionů liber. Druhá posila by měla být důležitá i kvůli tomu, že se dost možná Real pokusí prodat Balea, jehož přestupní cena i kvůli věku a neustálým zraněním půjde nyní jenom dolů.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.