Coutinho návrat na Ostrovy nevyloučil, ale mnohem více jej láká souhra s krajanem

Coutinho návrat na Ostrovy nevyloučil, ale mnohem více jej láká souhra s krajanem

O budoucnosti brazilského legionáře není stále rozhodnuto. Stále více se ozývají hlasy, že v létě opustí Camp Nou, kde se nedokázal adekvátně vpasovat do kádru. Někdejší tvář Liverpoolu je spojována s návratem na Ostrovy, ale samotný hráč se prý nechal slyšet, že by mnohem raději zamířil do Francie.

Coutinho měl být velkou posilou Barcelony, ale jak se zdá, Laliga pro něj není soutěží zaslíbenou. Svými výkony zůstal daleko za očekáváním fanoušků i samotného trenéra Ernesta Valverdeho. Barcelona nyní zvažuje, zda mu dá ještě šanci, aby se na Camp Nou dokázal prosadit, nebo jej v létě pustí.

O zájemce tento brazilský reprezentant nouzi nemá. Hned několik celků ho láká zpět do Premier League, kde jeho jméno získal ona kreditu, ale zdá se, že se mu tam příliš nechce. A tak zřejmě Chelsea či Manchester United s touto snahou neuspějí, neboť se hráč nechal slyšet, že by si rád zahrál se svým krajanem Neymarem.

Pařížský gigant se již v zimě na jeho uvolnění dotazoval, ale tehdy se shledal s odmítavým přístupem. PSG však disponuje finančními prostředky, jak Coutinha z Camp Nou vykoupit. Pokud Neymar dokáže trenéra a vedení přesvědčit, že může být jeho parťák z reprezentace skutečně přínosem, nebude přestupu nic bránit.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.