Coutinho návrat na Ostrovy nevyloučil, ale mnohem více jej láká souhra s krajanem

O budoucnosti brazilského legionáře není stále rozhodnuto. Stále více se ozývají hlasy, že v létě opustí Camp Nou, kde se nedokázal adekvátně vpasovat do kádru. Někdejší tvář Liverpoolu je spojována s návratem na Ostrovy, ale samotný hráč se prý nechal slyšet, že by mnohem raději zamířil do Francie.

Coutinho návrat na Ostrovy nevyloučil, ale mnohem více jej láká souhra s krajanem

Coutinho měl být velkou posilou Barcelony, ale jak se zdá, Laliga pro něj není soutěží zaslíbenou. Svými výkony zůstal daleko za očekáváním fanoušků i samotného trenéra Ernesta Valverdeho. Barcelona nyní zvažuje, zda mu dá ještě šanci, aby se na Camp Nou dokázal prosadit, nebo jej v létě pustí.

O zájemce tento brazilský reprezentant nouzi nemá. Hned několik celků ho láká zpět do Premier League, kde jeho jméno získal ona kreditu, ale zdá se, že se mu tam příliš nechce. A tak zřejmě Chelsea či Manchester United s touto snahou neuspějí, neboť se hráč nechal slyšet, že by si rád zahrál se svým krajanem Neymarem.

Pařížský gigant se již v zimě na jeho uvolnění dotazoval, ale tehdy se shledal s odmítavým přístupem. PSG však disponuje finančními prostředky, jak Coutinha z Camp Nou vykoupit. Pokud Neymar dokáže trenéra a vedení přesvědčit, že může být jeho parťák z reprezentace skutečně přínosem, nebude přestupu nic bránit.