Giroud: Nedokážu usínat s pocitem, že jsem až druhá volba. Tohle musí Chelsea rychle zvážit

Francouzský reprezentační útočník Olivier Giroud patří v Evropské lize mezi nejplodnější střelce tohoto ročníku. V Premier League však plní úlohu druhého útočníka, což se mu nelíbí. Stále častěji se objevují názory, že Stamford Bridge v létě opustí. Londýnský klub může totiž uplatnit opci a ještě na rok jej se svými záměry svázat.

Giroud: Nedokážu usínat s pocitem, že jsem až druhá volba. Tohle musí Chelsea rychle zvážit

Někdejší tvář londýnského Arsenalu by ráda v Chelsea pokračovala, ale jedině jako útočník číslo jedna. Podle jeho slov za něj mluví čísla, která nemá vůbec špatná. Kouč Sarri ho však staví především v Evropské lize, což se mu příliš nezamlouvá. Týmu by chtěl být prospěšný na všech frontách. Ve svých dvaatřiceti letech má dostatek zkušeností a do starého železa zatím také ještě nepatří.

To je také patrné ze zájmu, který je kolem jeho osoby. Pokud by Giroud v létě Blues opustil, a svou budoucnost by se bát nemusel. Ve Francii je hned několik celků, které se již dotazovaly na jeho dostupnost. Zatím však není jasné, kdy začne platit trest pro Chelsea s dvěma přestupními okny bez posilování. I to by mohlo sehrát roli, zda bude Giround uvolněn.

„Nechci to moc dávat najevo, ale pravdou je, že když nejsem na hřišti, převládá ve mně frustrace. Nejsem rád, když usínám s pocitem, že jsem až druhá volba. Tohle Chelsea musí rychle zvážit a rozhodnout se o mé budoucnosti. Jsem jejím hráčem, rád bych tu pokračoval, ale mám také nabídky, kde by na mě vsázeli více,“ nechal se slyšet francouzský útočník.