Plán Realu vyloupit Liverpool by mohl doznat trhlin. Záležet bude na tom, jak silné slovo má Messi

Bílý balet pod taktovkou staronového kouče Zinedina Zidaneho spřádá plány, jak svůj stávající kádr v létě co nejlépe posílit, aby byl v Evropě opět postrachem všech klubů. V této sezóně se poukázalo na fakt, že týmu chybí schopný střelec, ale i další místa v sestavě jsou poněkud hluchá. Vytoužený cíl by však nemusel dorazit.

Plán Realu vyloupit Liverpool by mohl doznat trhlin. Záležet bude na tom, jak silné slovo má Messi

Podle ostrovních listů je Real velice blízko zisku Hazarda, taktéž by rád ulovil Pogbu a Eriksena. Vytouženou posilou je také ale Sadio Mané z Liverpoolu. Právě u ofenzivní hvězdy Reds je nejasné, zda jej z Anfield Road uvolní. Vše bude záležet na tom, zda v kádru zůstane Salah. Klopp si totiž nemůže dovolit pustit rovnou dva útočné klenoty najednou.

Podle posledních zpráv ze Španělska požádal argentinský kanonýr Lionel Messi, aby klub v létě podepsal Mohameda Salaha. Egyptský velikán sice nezažívá tak oslňující sezónu jako před rokem, ale i tak je považován za velice schopného hráče. To v něm vidí i hlavní palebná síla Barcelony, která by s ním chtěla nastupovat na Camp Nou.

Potřebné finance by Barcelona získala prodejem Coutinha. Ten se netěší dobrým výsledkům a předpokládá se, že mu bráněno nebude. Zájem je na Ostrovech, ale samotný hráč se nechal slyšet, že by si rád zahrál s Neymarem v PSG. Jisté je, že jeho odchod by do pokladny přinesl zajímavý obnos, který by částečně vykryl nákup Salaha. A pokud by Liverpool opustil Salah, tak by Mané zelenou nedostal.