Česká reprezentace na jaře představila svoji verzi s označením 1.8

Česká reprezentace na jaře představila svoji verzi s označením 1.8

Přesně takto nadepsali redaktoři magazínu Hattrick svoji analýzu ke dvěma vystoupením české reprezentace v březnu proti Anglii a Brazílii. Včetně zajímavých statistik si ji můžete přečíst v novém vydání Hattricku, který je nyní v prodeji. 

Česká fotbalová reprezentace na jaře představila svoji verzi s označením 1.8.

Tedy vlastně 1:8. Přesně takhle brankově dopadl střet s vyspělým fotbalovým světem. Anglie nasázela ve Wembley ustrašeným českým chasníkům pět kousků, Brazílie pak v Edenu „jenom“ tři, ale zase jí na to stačil pouhý poločas. Řečeno slovy klasika: český fotbal v reprezentačním balení se podíval do zrcadla své současné reality. Nepřišla žádná inovace oproti podzimní edici, kdy nový „programátor“ Šilhavý se svým týmem přifoukl do zatuchajících vod kabiny národního týmu nový vánek. Teď na jaře přišlo od soupeřů výsledkové i herní tsunami, které jasně ukázalo, kde má Česko na mapě fotbalového světa své místo. V TOP 10 ani TOP 20 to rozhodně není.

Tolik úvod analýzy. Dále si v článku můžete přečíst nejen ohlasy aktérů, důvody, proč jsme hráli tak, jak jsme hráli, ale i nástin toho, co čeká tým Jaroslava Šilhavého v dalším pokračování kvalifikace. Tady už jsou vyhlídky optimističtější, nejen kvůli síle soupeřů, ale i vzhledem k jejich dosavadním výsledkům.

Takže pokud nemáte ještě nový Hattrick, navštivte nejbližší prodejní místo. V magazínu najdete i další fotbalová čtení. Z titulní strany se na vás bude usmívat staronový kouč Realu Zinedine Zidane.