Zlín je noční můra, tvrdí Trpišovský. Plzeň mě nezajímá, říká sešívaný trenér

OBSAHUJE OHLASY

Slavisté nevyhráli ani druhý zápas tento týden, narozdíl od duelu na Stamford Bridge se od nich ale čekalo, že ze Zlína body přivezou. Ševci však sešívané porazili 1:0 a potvrdilo se, že je pro Jindřicha Trpišovského tohle město prokleté.

Zlín je noční můra, tvrdí Trpišovský. Plzeň mě nezajímá, říká sešívaný trenér

Sešívaní zažívají úspěšnou sezónu, v Evropské lize jim stopku až ve čtvrtfinále ukázala hvězdná Chelsea, hrají v semifinále českého poháru a míří za ligovým titulem. Cestu za prvenstvím ve Fortuna lize po dvou letech si ale ve Zlíně zkomplikovali, pětibodový náskok se tak zúžil na čtyřbodový, neboť Plzeň pouze remizovala s Příbramí. Stále však Slavia titul jistý nemá, záležet bude na výkonech v nadstavbě.

Pokud se stane, že jej nakonec Slavia nezíská, ztráta ve Zlíně tak bude klíčová. "Zlín je krásné město, fandím hokejistům, ale fotbalově je pro mě noční můra. Tuším, že se Žižkovem jsem tu vyhrál ve druhé lize, ale v první lize jsem tady ještě nezvítězil," říká o Zlínu kouč sešívaných Jindřich Trpišovský.

„Jsme zklamaní, protože jsme prohráli a nedali žádný gól,“ hodnotí logicky utkání. "Vůbec mě nezajímá, že nevyhrála ani Plzeň. Je to porážka bez vstřeleného gólu. I kdyby to dopadlo jinak, je to pro nás ztráta. Chceme si uhrát naše zápasy sami," mrzí trenéra Slavie.

Poslední ligový zápas před nadstavbou sešívaní odehrají doma příští týden, kdy na jejich hřiště zavítá Sigma Olomouc. Klíčové budou ovšem zejména zápasy v nadstavbě, zejména vzájemné utkání s Plzní.

(zdroj: fotbal.idnes.cz)