Baník by měl hrát o nejvyšší příčky na všech frontách, které v Česku jsou, burcuje Hrubý

Baník by měl hrát o nejvyšší příčky na všech frontách, které v Česku jsou, burcuje Hrubý
OBSAHUJE VIDEO

Baník si o víkendu poradil s Opavou, na čemž měl podíl i záložník Robert Hrubý. Ten by neměl chybět v sestavě ani v semifinále MOL Cupu proti Bohemians 1905, ve kterém půjde o hodně.

"Bude to velký zápas. A důležitý zápas. Baník je v semifinále poháru po dlouhé době. Takže to je hodně očekávaný zápas nejen pro nás hráče, kteří se na to těšíme, ale samozřejmě i pro fanoušky, protože se hraje doma," přednesl na webu fcb.cz exslávistický středopolař s krátkou teplickou minulostí.

Baník bojuje stále na dvou frontách. Triumf nad Opavou (2:0) ho určitě ještě povzbudí. "Hodně. A celkově všechny ty výkony z posledních zápasů můžou pomoct. Byly to opravdu kvalitní a odbojované výkony. Což fanoušci ocenili. Takže jen tak dál pokračovat a pak bych se toho nebál. Baník by měl hrát o nejvyšší příčky na všech frontách, které v Česku jsou. Čím více zápasů, tím lépe. Každý má raději, když se hraje, než když musí týden jenom trénovat," doplnil.

Aktuálně pátý tým Fortuna:ligy cítí velkou šanci na proniknutí mezi nejlepší dvě mužstva soutěže. "Los k nám byl tentokrát trochu přívětivější. Ale z naší strany nesmí dojít k žádnému podcenění soupeře. Bohemka je kvalitní a nevyzpytatelné mužstvo. Musíme k tomu přistoupit jako k těm posledním zápasům. A pak můžeme uspět," pokračoval spoluhráč Filla, Diopa, Baroše a spol.

Jaká by mohla přijít návštěva? O velikonočním víkendu dorazilo na stadion více než 15 tisíc diváků a atmosféra byla velmi bouřlivá. "Bylo by hezké, kdyby jich bylo tolik jako proti Opavě. Ale víme, že se hraje v týdnu, takže je to pro diváky o to těžší. Ale já si myslím, že přijdou zase v hojném počtu a podpoří nás," uzavřel Hrubý, jehož slova vyšla na stránkách fcb.cz.