Bývalá hvězda Juventusu: Ronaldo je teď klíčový, ale mohl by pohřbít budoucnost těm okolo něho

Juventus dokázal do své sbírky přidat další ligový titul s velkým předstihem. Nikdo nepochybuje o tom, že Stará dáma je skutečným vládcem Apeninského poloostrova. Bývalá ikona turínského obra a italské reprezentace se ale obává, že by Ronaldo mohl v dlouhodobém měřítku být pro Juventus spíše pohromou.

Bývalá hvězda Juventusu: Ronaldo je teď klíčový, ale mohl by pohřbít budoucnost těm okolo něho

Ronaldo dává branky skoro v každém zápase a někdo by snad ani nemusel postřehnout, že už mu dávno bylo třicet let. Jeho kariéra jakoby se neblížila jako u jeho vrstevníků ke konci. Portugalský kanonýr dokázal navázat na svou efektivitu z Realu Madrid a stal se obávanou palebnou silou turínského celku.

Ikona Juventusu Marco Tardelli se ale obává, že Ronaldo může výrazně zmrazit kariéru ostatním ofenzivním hráčům v týmu, konkrétně pak především Dybaly, který se po jeho příchodu příliš ke slovu nedostal. Talentovaný argentinský mladík jakoby po jeho boku vyklidil pozice. Zatímco v minulé sezóně zářil v černobílém dresu jako pominutý, v té aktuální zaznamenal pouhých 10 branek ve 38 zápasech. Ronaldo na tom je mnohem lépe, což dokazuje 25 přesných zásahů.

„Někteří hráči po boku Ronalda trpí a vytrácí se. Jedním z nich je i Dybala. Juventus musí myslet dopředu a nehledět jen na to, že se Ronaldovi daří střelecky. Podívejte se, jak to dopadlo v Realu, kdy postupem času udělal z Balea svátečního střelce. Pokud se nebude myslet na budoucnost, mohlo by to za pár let znamenat pohromu,“ nechal se slyšet Tardelli.