Tottenham učinil návrh Realu: Eriksen bude stát jen 50 milionů eur, ale opačným směrem půjde Modrič

Tottenham učinil návrh Realu: Eriksen bude stát jen 50 milionů eur, ale opačným směrem půjde Modrič

Protože se blíží hlavní letní přestupové okno, blíží se i transferové kroky Zinedina Zidana v Realu Madrid, se kterým je opět spojováno hned několik velkých zvířat fotbalové branže.

V hledáčku Los Blancos má být i šestadvacetiletý francouzský záložník ve službách Manchesteru United Paul Pogba, jenž by ovšem nebyl nejlevnější.

Plán B tak zahrnuje dalšího muže z Premier League, a sice dánského playmakera Christiana Eriksena, který se nalézá na výplatní pásce Tottenhamu Hotspur.

Ani sedmadvacetiletá hvězda s minulostí v Ajaxu Amsterdam však nebude podle Diario Gol zrovna nejlevnější. Předseda Kohoutů Daniel Levy měl jeho cenu stanovit řádně vysoko a podle jistých zdrojů by se mohla vyšplhat až na 85 milionů eur.

Prezident Bílého baletu Florentino Pérez je však velmi zdatným a ostříleným obchodníkem. V Londýně už mu měli povědět, že kolegu Llorise, Kanea a spol. klidně pustí za 50 milionů eur, ovšem žádají "přibalit" také svého bývalého hráče Luku Modriče.

Čerstvý držitel Zlatého míče bude mít letos čtyřiatřicet let, ovšem Pérez vidí jeho cenu mnohem výše a o ničem takovém nechce slyšet. V Londýně jsou však přesvědčeni o tom, že Eriksen je v dotyčné fázi kariéry lepším hráčem, než byl ve stejném období chorvatský vicemistr světa.

P.S.: FLorentino Pérez už minulý týden jednal také o Luku Jovičovi z Eintrachtu Frankfurt a Edenu Hazardovi z Chelsea. Evropský tisk má za to, že oba možné příchody na San Bernabéu vypadají nadějně.