Stronati před střetem s Klokany: Pokud se nám povede postoupit, tak to bude něco neuvěřitelného

Stronati před střetem s Klokany: Pokud se nám povede postoupit, tak to bude něco neuvěřitelného

Ostravský kouč Bohumil Páník nemůže na semifinále MOL Cupu proti Bohemians 1905 počítat se zraněným triem Milan Baroš, Jakub Šašinka a Martin Šindelář. Do sestavy Baníku se však po disciplinární stopce vrátí Martin Fillo.

"Bohemka má poslední dobou výborné výsledky, vrátili se jim zranění hráči, taky toho měli hromadu. Nadechli se, mají velkou motivaci, stejně jako my. Je to podobné jako u nás, taky dlouho nebyli v poháru tak daleko," nechal se slyšet stratég se zlínskou minulostí.

Jeho klub se může dostat do finále domácího poháru po dlouhých 13 letech. V roce 2005 pak mimochodem celou soutěž i ovládl. "Pokud se nám povede postoupit, tak to bude něco neuvěřitelného. Nesmíme polevit, naopak musíme makat ještě více," burcoval důležitý stoper Patrizio Stronati.

Na trávníku se možná postaví Klokanům od úvodní minuty také Robert Hrubý. "Bohemka, to je podle mého nevyzpytatelný soupeř. Vůbec bych ji nenazýval nějakým outsiderem, bude to strašně těžký zápas. Ale víme, že to bude o nás, o tom, jak k tomu přistoupíme a jak budeme hrát. Pokud ale tak, jako v posledních zápasech, tak bych se toho nebál," zůstal optimistou středopolař, který prošel Slavií i Teplicemi.