Wágner je specialista na Spartu: Tohle jsou chvíle, kdy můžeme ukázat, že jsme dobří fotbalisté. Ne jen ‚nějaká' Karviná

Wágner je specialista na Spartu: Tohle jsou chvíle, kdy můžeme ukázat, že jsme dobří fotbalisté. Ne jen ‚nějaká' Karviná
OBSAHUJE VIDEO

Devětadvacetiletý útočník Tomáš Wágner se dá považovat za specialistu na Spartu, které v průběhu své kariéry nastřílel již šest branek a to v barvách Karviné, Jablonce, Mladé Boleslavi a Příbrami.

"Dal jsem jí gól už kdysi za Příbram. Pak jsem se proti ní trefil také za Boleslav a Jablonec. Dal jsem jí gól i v Karviné. Naprázdno jsem tak vyšel vlastně jen v Plzni, ale i tam jsem měl k brance blízko," uvedl na webu sport.cz příbramský odchovanec, jenž si kroutí v prvoligové branži již jedenáctý rok a momentálně je na 243 startech.

"Sparta má samozřejmě dobré jméno, ale tohle jsou zápasy, kdy můžeme ukázat, že jsme dobří fotbalisté. Ne jen ‚nějaká' Karviná," doplnil kapitán patnáctého celku prvoligového peletonu.

Svou osobní bilanci v lize navíc spoluhráč Budínského či Berkovce před pár dny zaokrouhlil na 70 tref, s tím, že jen v právě probíhající sezoně je na jedenácti brankách, čímž překonal svůj rekord z ročníku 2014/2015, který si stanovil ještě v trikotu Mladé Boleslavi.

"Ještě zbývá odehrát spoustu zápasů a mám chuť přidat další branky. Moje hlavní motivace je ovšem jasná, chci pomoci zachránit Karvinou v první lize. To je náš jednoznačný cíl," připomněl týmovou mentalitu svěřenec Františka Straky, jehož stanovisko vyšlo na serveru sport.cz.