Závěr sezóny bude mít infarktové řešení pro jednoho z gólmanů Bílého baletu

Závěr sezóny bude mít infarktové řešení pro jednoho z gólmanů Bílého baletu

Real Madrid má odehrát ještě pět soutěžních utkání, než bude moci tuto sezónu označit za uplynulou. Vedení klubu nebude spokojeno s výsledky, které tento tým během posledního cyklu zaznamenal, což je jasným signálem, že se v létě budou na San Bernabéu dít změny. Vše nasvědčuje tomu, že se klub rozloučí s jedním ze zvučných brankářů.

Staronový kouč Bílého baletu Zinedine Zidane bude postaven před složité rozhodnutí. Je jisté, že Keylor Navas a Thibaut Courtois v jednom týmu působit nemohou, protože ani jeden se nesmíří s rolí dvojky. Za bývalé vlády francouzského kouče byl kostarický brankář jasnou volbou, Courtois zase přišel v létě jako vytoužená posila.

Podle posledních zpráv zatím nemá Zidane jasno, neboť ho v této sezóně Courtois svými výkony nepřesvědčil. Někdejší tvář Chelsea je mnohdy podle odborníků přeceňovaná, ale pravdou také je, že poslední roky se často hovoří o tom, že Navas není pro Real dost dobrý, přestože mu pomohl k několika cenným trofejím. První jmenovaný je navíc v této sezóně více náchylný ke zraněním.

Souboj o post jedničky musí být rozhodnut ještě před začátkem nové sezóny, neboť druhý potřebuje dostat šanci najít si nové zázemí. Bílý balet pak na odchod plánuje reagovat tak, že si jako dvojku přivede z Leganes Andriye Lunina a trojkou bude syn trenéra Luca Zidane. Je možné, že kouč bude ve zbývajících zápasech testovat oba gólmany a rozhodovat se, komu bude po sezóně řečeno sbohem.