Přijde velká šance pro Heču? O Nitu má být zájem v Premier League i Championship

Jednatřicetiletý reprezentant Rumunska Florin Nita zatím ve své profesionální kariéře vyzkoušel pouze dvě soutěže - Ligu I a Fortuna:ligu, jejíž součástí je od startu roku 2018 a dosud si v ní připsal 40 startů.

Přijde velká šance pro Heču? O Nitu má být zájem v Premier League i Championship

Kdo ví, jestli se však brankář s minulostí v Concordii Chaijna a FCSB nebude z Prahy stěhovat již po roce a půl v létě 2019.

Jak totiž zaznělo na stránkách idnes.cz, o zkušeného strážce svatyně a sparťanskou jedničku, kterou nedokázal posadit na lavičku ani o tři roky mladší Milan Heča, je totiž zájem v západní Evropě.

A to ne jen tak leckde, ale v mužstvech, které se pohybují ve spodních patrech Premier League a on by se tak mohl vydat podobnou cestou jako Slovák Martin Dúbravka, jehož si z Letné odkoupil Newcastle United, případně Marek Štěch, jenž však šel až do čtvrté ligy.

O zkušeného Nitu navíc stojí i celky z druhé nejvyšší anglické soutěže Championship a nabídek na přestup by mohlo být více.

P.S.: Do Sparty by se navíc podle stejného zdroje mohl vrátit i jeho krajan Nicolae Stanicu, jenž není v Saúdské Arábii v barvách Al Ahlí spokojen, s tamním vedením hledá společnou řeč jen těžko a dle svých slov by se nebránil návratu do české metropole, respektive do Generali arény, kde je pořád nejdražším příchodem v historii slavného "S".