Špičkovým tuzemským klubem, který vábí zpět do Fortuna:ligy rychlíka Krejčího, není Sparta...

Špičkovým tuzemským klubem, který vábí zpět do Fortuna:ligy rychlíka Krejčího, není Sparta...

To, že Plzeň posiluje ještě před startem daného přestupového období a že se s vyhlédnutými hráči domluví ve velkém předstihu, se děje běžně a výjimka to není.

A právě to platí pro příchod defenzivního univerzála Adama Hlouška, jenž dorazí do Viktorie jako volný hráč po svém konci v Legii Varšava a na západě Čech by měl strávit příští tři sezony.

Do Štruncových sadů by navíc mohl zamířit také další bývalý hráč pražských "S", tentokráte exsparťan Ladislav Krejčí, jemuž dala Boloňa svolení k hledání nového angažmá.

Sám šestadvacetiletý křídelník nese slabší herní vytížení těžce (ač nastoupil v dubnu v základnu hned dvakrát, stále je jen na 966 odehraných minutách a v uplynulý ročník dokonce zakončil s 390 minutami) a rád by zase po čase nastupoval pravidelně a cítil, že na něj jeho tým spoléhá. Také proto už zvažuje veškeré možnosti.

Ačkoliv bude jeho prioritou setrvání v zahraničí, není to tak dávno, co v interview pro jeho agenturu Sport Invest naznačil, že o něj stojí jeden klub z české špičky.

Nyní podle idnes.cz vyšlo najevo, že jím není někdejší chlebodárce z Generali arény, ale právě jeden z jeho rivalů Viktoria Plzeň. A Krejčí dotyčné dveře rozhodně nehodlá zavírat, protože klidně může dostat od úřadujícího tuzemského mistra atraktivnější nabídku, než by mu nabídli v cizině.

Takový scénář se navíc nedá vyloučit ani z toho důvodu, že už je součástí kádru kouče Pavla Vrby také další exsparťan a Krejčího velký kamarád Jakub Brabec. Protože jde o blízké přátele, kteří se znají od dětských let a třeba ho stoper s minulostí v Belgii a Turecku přesvědčí...

P.S.: Dle Deníku Sport se však o možnost opětovného podpisu Krejčího zajímá i Sparta, čili klub, který ho pro velký fotbal vychoval.