Kultovní postava Rudých ďáblů nevěří Pogbovi ani slovo: Je pro United velký problém

Manchester City se vyloupením Old Trafford vyšvihl na první místo Premier League před Liverpool, na který má tři kola před koncem k dobru jeden bod. Poražení United zůstali šestí, což příliš lichotivé není.

Kultovní postava Rudých ďáblů nevěří Pogbovi ani slovo: Je pro United velký problém

Legenda Rudých ďáblů Roy Keane se po závěrečném hvizdu vyjádřela na adresu dvacetinásobného anglického šampiona notně nevybíravě a mnoho hráčů z divadla snů podle jeho názoru nedosahuje na standard klubu a boj o místo v TOP 4, což zaručuje Champions League.

"Jsou to stejní hráči, kteří hodili přes palubu Mourinha. Udělají úplně to samé s Ole Gunnar Solskjaerem," nebral si servítky sedmačtyřicetiletý Ir, jenž působil na rudé straně Manchesteru v letech 1993 - 2005.

Ostře kritizoval i jednu z hvězd United Paula Pogbu a na úřadujícím mistrovi světa z Ruska nenechal nitku suchou. Důvod? Záložníkova slova o tom, že byl výkon United neuctivý ke klubu...

"Nevěřil bych ani slovu z toho, co říká. Není za tím žádný smysl, dokonce si myslím, že ani nevěřil tomu, co tam říkal. Pořád, že je týmový hráč, no, jestli chcete být dobrý týmový hráč, musíte taky běhat zpátky, když bráníte. Je pro United velký problém," kroutil hlavou na adresu bývalé opory Juventusu Turín Keane, jenž ukončil kariéru před třinácti lety v barvách Celtiku Glasgow.