180 milionů eur za 19letý talent? Real to bude zvažovat!

180 milionů eur za 19letý talent? Real to bude zvažovat!

Nevydařená sezona? To je v podání Realu Madrid ještě hodně slabé označení. Bílý balet totiž už hodně dlouho nemá o co hrát, když skončil v Copa del Rey i v Lize mistrů a na titul už nemyslí ani ti největší optimisté. Staronový kouč Zinedine Zidane tak má alespoň dostatek prostoru pro to, aby připravil tým na nadcházející sezonu. V té by mělo dojít k celé řadě změn, včetně těch v hráčském kádru.

Podle německého deníku Bild si francouzský trenér vyhlédl jako jednu z případných posil zázračného mladíka Jadona Sancha z Borussie Dortmund. Devatenáctiletý talent patří ke klíčovým můžu BVB, když v boji o mistrovský titul celku ze Signal Iduna Parku pomohl již 12 góly a úctyhodnými 18 asistencemi! I díky tomu ztrácí jeho zaměstnavatel na vedoucí Bayern Mnichov pouhý bod po třiceti kolech.

Mladý Angličan, kterého Manchester City do Německa prodal za pouhých osm milionů liber, by mohl vestfálskému klubu vynést tučný balík. Jeho vynikající orientace, rychlost a přesné přihrávky jsou faktory, které oceňuje nejen Zidane, ale třeba i skauti Manchesteru United. A pozadu nezůstal ani kouč anglické reprezentace Gareth Southgate…

A kolik si budou muset zájemci připravit? Nabídka ve výši 180 milionů eur už by pro zástupce Dortmundu byla lákavá.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.