Kolik titulů má Barca? Neexistuje žádný zvláštní důvod, aby doma takto dominovala, rýpl si do rivala kouč Realu

Kolik titulů má Barca? Neexistuje žádný zvláštní důvod, aby doma takto dominovala, rýpl si do rivala kouč Realu

Pakliže hráči Barcelony porazí v sobotu na katalánském Camp Nou Levante, zvednou nad hlavu pohár pro vítěze LaLigy a stane se to již po šestadvacáté.

Zinedine Zidane, který vede rivala Real Madrid, jenž ve čtvrtek večer pouze bezgólově remizoval na půdě Getafe, sní o přerušení barcelonské dominance na domácím poli a před příštím ligovým ročníkem 2019/2020 se hodlá soustředit na ovládnutí Primera División.

"Barceloně budu muset letos pogratulovat, ale historicky jsme úspěšnější klub. Získali jsme třiatřicet titulů a kolik jich má Barca?," rýpl si do úhlavního sportovního nepřítele šéf Benzemy, Ramose, Courtoise a spol.

"Neexistuje žádný zvláštní důvod k tomu, aby Barcelona takto dominovala na domácím poli," pronesl francouzský mistr světa i Evropy z let 1998 a 2000, který si ve své kariéře zahrál za Bordeaux, Juventus a právě Real.

"Co můžu říct je, že příští rok začneme v La Lize naši pouť soutěží nejlépe, jak to půjde. Domácí šampionát je pro nás velmi důležitý, protože se hraje každý den. Nebude to jednoduché, ale pro příští ročník je La Liga naší největší prioritou," potvrdil šestačtyřicetiletý stratég.