Průvodce MS 2019 v hokeji – hvězdy z NHL, program i plakáty! To vše v Hattricku

Průvodce MS 2019 v hokeji – hvězdy z NHL, program i plakáty! To vše v Hattricku

Hattrick sice bývá nekompromisní náloží fotbalového čtení. Kvůli světovému šampionátu na sousedním Slovensku však došlo k výjimce a tentokráte přichází na trh hokejový speciál, který je s Jakubem Voráčkem na obalu v prodeji již od čtvrtka 2. května 2019 za pouhých 99 korun. A na co všechno se můžete na startu příštího měsíce těšit?

– MS 2019 v kostce: Představení stadionů a měst, kde se odehraje letošní světový šampionát v ledním hokeji, doprava, maskot, vstupenky, fanzóny. To vše najdete v hokejovém speciálu HATTRICKU!

– HVĚZDY MS 2019: JEDEME PRO MEDAILI! Představíme české trio Jakub Voráček, Radko Gudas, (oba Philadelphia Flyers) a Ondřej Palát (Tampa Bay Lightning), chybět nebudou ani další hvězdy světového šampionátu, jako třeba Nikita Kučerov (Rusko/Tampa Bay), Thomas Chabot (Kanada/Ottawa Senators), Elias Pettersson (Švédsko/Vancouver Canucks) nebo Tomáš Tatar (Slovensko/Montreal Canadiens).

– JAK TO VIDÍ TRENÉR: ZODPOVĚDNĚ A S VERVOU! Už v to ani navzdory svým předchozím úspěchům nevěřil. Půl roku předtím, než oslavil kulaté šedesátiny, se stal Miloš Říha starší začátkem června loňského roku trenérem národního mužstva. „Reprezentace je snem každého trenéra, nejen mě, každý by si to chtěl zkusit. V minulosti jsem byl kandidátem na trenéra reprezentace v Rusku a několikrát na Slovensku. Zdálo se, že to předloni vyjde. Ale takhle to mělo být a je to nejlepší řešení, že se to stalo v zemi, kde jsem vyrůstal a kde jsem se učil hrát hokej,“ prohlásil Miloš Říha při převzetí národního mužstva loni v červnu.

– LOS A PROGRAM MS 2019: Prvním soupeřem českých ledních hokejistů na mistrovství světa 2019 v Bratislavě budou v pátek 10. května obhájci titulu ze Švédska. Poté se Češi postupně střetnou s Norskem, Ruskem, Lotyšskem, Itálií, Rakouskem a základní skupinu B zakončí 21. května utkáním se Švýcarskem.

– INDIVIDUÁLNÍ PLAKÁTY HVĚZD (celkem 30): David Pastrňák (Boston Bruins), David Krejčí (Boston Bruins), Tomáš Hertl (San Jose Sharks), Jakub Vrána (Washington Capitals), Michael Frolík (Calgary Flames), Ondřej Palát (Tampa Bay Lighting), Petr Mrázek (Caroline Hurricanes), David Rittich (Calgary Flames), Jaromír Jágr (Rytíři Kladno), Tomáš Plekanec (Rytíři Kladno), Jakub Voráček (Philadelphia Flyers), Radko Gudas (Philadelphia Flyers), Filip Chytil (New York Rangers), Alexandr Ovečkin (Washington Capitals), Leon Draisaitl (Edmonton Oilers), John Tavares (Toronto Maple Leafs), Steven Stamkos (Tampa Bay Lighting), Patrick Kane (Chicago Blackhawks), Brad Marchand (Boston Bruins), Sidney Crosby (Pittsburgh Pinguins), Nikita Kučerov (Tampa Bay Lightning), Connor McDavid (Edmonton Oilers), Sergej Bobrovskij (Columbus Blue Jackets), Nathan MacKinnon (Colorado Avalanche), Mark Giordano (Calgary Flames), Erik Karlsson (San Jose Sharks), Ben Bishop (Dallas Stars), Marek Čiliak (Slovensko), Tomáš Tatar (Montreal Canadiens), Zdeno Chára (Boston Bruins).

– HISTORIE MS V LEDNÍM HOKEJI: HATTRICK mimo jiné přináší i historii MS v ledním hokeji, konkrétně na Vás čeká 82 šampionátů ve výsledcích! Jak se Česku, resp. Československu dařilo v průběhu let?

– ZLATÉ MEDAILE NAŠEHO HOKEJE: Nagano a tucet zlatých! Pojďte se společně s námi podívat i na nejcennější kovy českého a československého hokeje.

– NHL 2019: BOJ O STANLEY CUP! Chybět nebude ani krátký přehled zámořské NHL, kde již pomalu spěje play-off o Stanley Cup ke svému konci. Kdo postoupí do finále západní a východní konference?

– VÍTĚZOVÉ STANLEY CUPU: Na historii přijde řeč, i co se samotné NHL týče, podíváme se na všechny vítěze Stanley Cupu již od roku 1893! Těšit se můžete i na přehled českých a slovenských držitelů této cenné trofeje.

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme i jeden dárek zdarma: kniha „TOMÁŠ ROSICKÝ: MALÝ MOZART“ od Romana Smutného. Více na fotbal.hattrick.cz a www.send.cz.