Zidane: Přijde mi, že Bale už hlavou v Realu není. Budu si s ním muset promluvit

Zidane: Přijde mi, že Bale už hlavou v Realu není. Budu si s ním muset promluvit

Bílý balet opět ztrácel body. V neděli překvapivě padl 0:1 na půdě Vallecana a je zřejmé, že druhé Atlétiko již v tabulce nepředběhne. Staronový kouč Zinedine Zidane již několikrát poukazoval na fakt, že jeho svěřenci berou sezónu již za uzavřenou, když už nemohou hrát o cenné trofeje. Stále více se ale od týmu separuje velšský legionář Gareth Bale.

Bídná sezóna Realu Madrid pokračuje. Španělský královský klub šokoval v 35. ligovém kole další ztrátou, tentokrát se soupeřem, který bojuje o samotné udržení v soutěži. Branky měl týmu obstarat Gareth Bale, ale Zidane je s jeho výkony dlouhodobě nespokojený, proto se stále častěji hovoří o tom, že v létě klub opustí. Problémem však je, že příliš zájemců se o jeho služby nehlásí.

„Přijde mi, že Bale už hlavou v Realu není. Jestli to tak skutečně je, se musíte zeptat jeho. Já si s ním rozhodně plánuju promluvit, abych měl jasno. V nedělním zápase jsme od první minuty neudělali naprosto nic, co by z nás mělo udělat vítěze. Jsem velmi naštvaný, směrem dopředu to byla bída a Bale jakoby na hřišti ani nebyl,“ vykazoval Zidane negativní emoce po dalším ligovém kole.

„Musím se za náš výkon omluvit, ale omluvit by se měli také hráči. U některých z nich necítím, že by tu chtěli pokračovat. V létě nás čeká asi řada změn. Rozhodnutí necháme na později, ukvapené závěry by nikomu nepomohli,“ dodal francouzský kouč, který se pokusí vrátit Real na vrchol. V létě má mít k dispozici velmi tučný balík peněz, aby mohl přivést vytoužené posily. Kdo však San Bernabéu opustí?