Jugas s Mešanovičem na boleslavské misi nemusí být náhoda. Komličenko by mohl zamířit do Slavie

Jugas s Mešanovičem na boleslavské misi nemusí být náhoda. Komličenko by mohl zamířit do Slavie

Gólový mág Nikolaj Komličenko z Mladé Boleslavi do zahraničí? Podle zákulisních spekulací, které nabídl portál ruik.cz, by k tomu dojít nemuselo. Nebo alespoň ne hned...

Slavia údajně pomohla celku z města automobilů s trvalým přestupem ruského střelce z Krasnodaru do české nejvyšší soutěže a na nejlepšího kanonýra Fortuna:ligy se čtyřiadvaceti přesnými zásahy by mohla vlastnit předkupní právo.

Byť se psalo o sumě 400 tisíc eur, což je něco málo přes 10 milionů korun, tržní hodnota hráče tehdy byla necelé 2 miliony eur, čili zhruba 45 milionů korun. Ačkoliv se nakonec mohla na česko-ruské lince domluvit nižší částka, kdo ví, zda to opravdu nebylo více, než se uvádí v tisku.

Obě adresy spolupracují již déle, o čemž svědčí nedávné přesuny útočníka Murise Mešanoviče (na přestup) a stopera Jakuba Jugase právě do kádru trenéra Jozefa Webera. První jmenovaný měl podle některých hlasů přijít za Matějovským, Přikrylem a spol. jako kompenzace za budoucí uvolnění Komličenka...

Sešívaní by jistě byli ochotni obětovat také Jugase. Produktivní útočník je totiž na trhu nedostatkové zboží a ačkoliv má dorazit z Bohemians 1905 Júsuf, Milan Škoda už má svůj věk a jisté omlazení je na místě.

A pokud by se Boleslavi nelíbil exzlínský defenzivní specialista mohla by zkusit i další méně vytěžované jedince z vršovického týmu typu Hromady či Baluty.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.