Na koho si bude muset dát plzeňská obrana největší pozor? Hejda zmínil jedno jméno...

Na koho si bude muset dát plzeňská obrana největší pozor? Hejda zmínil jedno jméno...

Druhá Viktoria, která se stále ještě nevzdala naděje na obhajobu titulu, vstupuje do nadstavbové části Fortuna:ligy nedělním domácím utkáním s Jabloncem, který nakonec finišoval na čtvrté pozici s šestibodovou ztrátou na třetí Spartu a šestibodovým náskokem na pátý Baník.

"Nadstavba je novinka a pro nás je dobře, že se hraje, když ztrácíme čtyři body na první místo. Těšíme se na pět kvalitních zápasů a hlavně potřebujeme dobře začít doma s Jabloncem," burcoval exsparťanský stoper Lukáš Hejda.

V soubojích mužstev ze špičky bude rozhodovat každý detail. "Rozhodovat může každá standardka, každý může porazit kohokoli. Chceme se už od začátku držet v kontaktu se Slavií," upozornil spoluhráč Limberského, Hubníka, Řezníka a spol.

Jak silný je podle něj severočeský protivník ze Střelnice? "Jablonec je nepříjemný soupeř. Hraje dobře kombinačně, vepředu má silného Doležala, na toho si určitě musíme dát pozor. Soupeř je to hodně kvalitní," doplnil na stránkách fcviktoria.cz zkušený střední obránce.

Stoper by byl v Doosan aréně rád za plný dům. "Je to nadstavba, nová část ligy, takže nás čekají hodně kvalitní zápasy a diváky chci pozvat, aby si to přišli užít," uzavřel Hejda, jehož tým se loučil se základní části jasným triumfem nad poslední Dukou.