Simeone, Pjaca, Chiesa, Muriel ani Mirallas Graiciara do sestavy FIorentiny nepustili, přijde za Trpišovským do Slavie?

Simeone, Pjaca, Chiesa, Muriel ani Mirallas Graiciara do sestavy FIorentiny nepustili, přijde za Trpišovským do Slavie?

Protože je dvacetiletý odchovanec Viktorie Plzeň a mládežnický reprezentant Česka v jedné osobě Martin Graiciar ve Fiorentině odstavený a Serii A ani v Coppa Italia si ještě nezahrál, ve hře by mohl být jeho návrat do rodné země.

A jak připomněl specializovaný portál ruik.cz, blízko získání nadějného středního útočníka s minulostí ve Slovanu Liberec by mohla být Slavia, která už po něm neúspěšně šla kvůli možnému hostování před pár měsíci.

Tehdy z možné půjčky sešlo zejména z toho důvodu, že sešívané "S" nechtělo platit gáži 20 tisíc eur měsíčně a momentálně dvanáctý tým Serie A se o plat nechtěla dělit. V létě 2019 by se však mohlo jednat o trvalém trasnferu.

Hlavní kouč čtvrtfinalisty Evropské ligy Jindřich Trpišovský vyhlédnutý cíl dobře zná, neboť ho vedl během svých dní na stadionu U Nisy.

Je však otázkou, zdali by si ohledně konkurence pomohl. Slavnějším hráčů s vyšším vytížením jako Simeone, Pjaca, Chiesa, Muriel či Mirallas by se sice zbavil, ovšem na Sinobo Stadium momentálně působí Škoda, Olayinka, Van Buren a Tecl, s tím, že se bude z hostování vracet Matoušek a z Ďolíčku se do Edenu definitivně přesune Yusuf. Tento týden se také spekulovalo o možném podpisu Komličenka.