Jarolím hraje s Olympií v popředí ČFL a chválí Jiránka: Se svou fyzičkou by pořád zvládl i první ligu

Jarolím hraje s Olympií v popředí ČFL a chválí Jiránka: Se svou fyzičkou by pořád zvládl i první ligu

Pro Olympii Radotín se třetí nejvyšší soutěž ČFL nevyvíjí špatně a například na druhou příčku, jíž momentálně okupuje FK Loko Vltavín, který má však odehrán o jeden duel navíc, ztrácí jen čtyři body, což je vzhledem ke zbývajícím osmi utkáním stále hratelné.

Olympii trenérsky vede devětatřicetiletý odborník David Jarolím, který jejím hráčům předává bohaté zkušenosti ze Slavie, Bayernu Mnichov, Norimberku, Hamburku, Evianu a Mladé Boleslavi.

"Baví mě to, je to radost dívat se, jak jdou mladí hráči výkonnostně nahoru," pronesl webem seznamzpravy.cz citovaný bývalý reprezentant Česka, jenž nasbíral v průběhu své kariéry devětadvacet mezinárodních startů.

Ve svém kádru má i bývalého kolegu z nároďáku Martina Jiránka, který v závěru května oslaví čtyřicáté narozeniny. "Fyzičku má pořád takovou, že by s ní zvládl i první ligu," pochválil stopera s minulostí v Bohemians 1905, Příbrami či Dukle syn Karla Jarolíma.

Ten bude v budoucnu pomýšlet i na jinou úroveň. Rád by totiž pracoval na té nejvyšší možné úrovni. "Jestli se do Hamburku někdy vrátím? Pořád jsem s lidmi v klubu v kontaktu, i když se to tam dost obměnilo. Ale pro mě bude nejdůležitější udělat si trenérskou profilicenci. A pak uvidíme," uzavřel na portálu seznamzpravy.cz Jarolím junior.