Jarolím hraje s Olympií v popředí ČFL a chválí Jiránka: Se svou fyzičkou by pořád zvládl i první ligu

Pro Olympii Radotín se třetí nejvyšší soutěž ČFL nevyvíjí špatně a například na druhou příčku, jíž momentálně okupuje FK Loko Vltavín, který má však odehrán o jeden duel navíc, ztrácí jen čtyři body, což je vzhledem ke zbývajícím osmi utkáním stále hratelné.

Jarolím hraje s Olympií v popředí ČFL a chválí Jiránka: Se svou fyzičkou by pořád zvládl i první ligu

Olympii trenérsky vede devětatřicetiletý odborník David Jarolím, který jejím hráčům předává bohaté zkušenosti ze Slavie, Bayernu Mnichov, Norimberku, Hamburku, Evianu a Mladé Boleslavi.

"Baví mě to, je to radost dívat se, jak jdou mladí hráči výkonnostně nahoru," pronesl webem seznamzpravy.cz citovaný bývalý reprezentant Česka, jenž nasbíral v průběhu své kariéry devětadvacet mezinárodních startů.

Ve svém kádru má i bývalého kolegu z nároďáku Martina Jiránka, který v závěru května oslaví čtyřicáté narozeniny. "Fyzičku má pořád takovou, že by s ní zvládl i první ligu," pochválil stopera s minulostí v Bohemians 1905, Příbrami či Dukle syn Karla Jarolíma.

Ten bude v budoucnu pomýšlet i na jinou úroveň. Rád by totiž pracoval na té nejvyšší možné úrovni. "Jestli se do Hamburku někdy vrátím? Pořád jsem s lidmi v klubu v kontaktu, i když se to tam dost obměnilo. Ale pro mě bude nejdůležitější udělat si trenérskou profilicenci. A pak uvidíme," uzavřel na portálu seznamzpravy.cz Jarolím junior.