Pogbu na Old Trafford nic neudrží, naznačil to i Solskjaer

Na Old Trafford se budou dít věci. Když už to vypadalo, že se rudým ďáblům podaří skoro nemožné a zakončí sezonu mezi čtyřmi nejlepšími týmy soutěže, což zaručuje účast v příštím ročníku Ligy mistrů, přišla krize a spousta ztracených bodů. Už nyní je jisté, že United se příští rok na Champions League budou dívat maximálně v televizi. A to řada hvězd ponese těžce. Někteří dokonce milionářskou soutěží podmiňovali své setrvání na Old Trafford…

Pogbu na Old Trafford nic neudrží, naznačil to i Solskjaer

Absence Ligy mistrů tak přijde tým Ole Gunnara Solskjaera, jenž měl na lavičce vynikající výsledky do doby, než dostal trvalou smlouvu, hodně draho. Už v minulých týdnech se řešilo setrvání Paula Pogby, jenž se netajil zájmem jít do Realu Madrid. Nyní, když ví, že v Manchesteru Liga mistrů nebude, má další důvod odejít.

Pogbovy výkony zcela korespondují s těmi, jaké předvádí celý tým. Pod José Mourinhem to byla velká bída. Když se kormidla v průběhu sezony ujal Nor, začalo se dařit. United sbírali výhry jak na běžícím pásu, Pogba zase góly a asistence. Pak se ovšem Solskjaer stal z dočasného manažera trvalým a bylo zle. V tu chvíli se přestalo dařit klubu i francouzskému reprezentantovi.

Definitivní ztráta nadějí na Ligu mistrů přišla o víkendu na půdě beznadějně posledního Huddersfieldu, který do té doby získal jen 14 bodů. Po remíze 1:1 je jasné, že United mají smůlu a v elitní čtyřce na rozdíl například od Chelsea nebudou.

Někteří borci si ale Ligu mistrů dost možná zahrají. Ale jinde. Jedním z nich by měl být i Pogba, který se nikdy netajil sympatiemi k Realu a ke kouči Zinedinu Zidanovi, jenž před pár týdny opět usedl na lavičku bílého baletu.

„Nechci mluvit o nikom konkrétním, ale je dost dobře možné, že jste několik hráčů v dresu United mohli vidět naposledy,“ řekl po víkendovém duelu Solskjaer v narážce na Pogbu.