Pogbu na Old Trafford nic neudrží, naznačil to i Solskjaer

Pogbu na Old Trafford nic neudrží, naznačil to i Solskjaer

Na Old Trafford se budou dít věci. Když už to vypadalo, že se rudým ďáblům podaří skoro nemožné a zakončí sezonu mezi čtyřmi nejlepšími týmy soutěže, což zaručuje účast v příštím ročníku Ligy mistrů, přišla krize a spousta ztracených bodů. Už nyní je jisté, že United se příští rok na Champions League budou dívat maximálně v televizi. A to řada hvězd ponese těžce. Někteří dokonce milionářskou soutěží podmiňovali své setrvání na Old Trafford…

Absence Ligy mistrů tak přijde tým Ole Gunnara Solskjaera, jenž měl na lavičce vynikající výsledky do doby, než dostal trvalou smlouvu, hodně draho. Už v minulých týdnech se řešilo setrvání Paula Pogby, jenž se netajil zájmem jít do Realu Madrid. Nyní, když ví, že v Manchesteru Liga mistrů nebude, má další důvod odejít.

Pogbovy výkony zcela korespondují s těmi, jaké předvádí celý tým. Pod José Mourinhem to byla velká bída. Když se kormidla v průběhu sezony ujal Nor, začalo se dařit. United sbírali výhry jak na běžícím pásu, Pogba zase góly a asistence. Pak se ovšem Solskjaer stal z dočasného manažera trvalým a bylo zle. V tu chvíli se přestalo dařit klubu i francouzskému reprezentantovi.

Definitivní ztráta nadějí na Ligu mistrů přišla o víkendu na půdě beznadějně posledního Huddersfieldu, který do té doby získal jen 14 bodů. Po remíze 1:1 je jasné, že United mají smůlu a v elitní čtyřce na rozdíl například od Chelsea nebudou.

Někteří borci si ale Ligu mistrů dost možná zahrají. Ale jinde. Jedním z nich by měl být i Pogba, který se nikdy netajil sympatiemi k Realu a ke kouči Zinedinu Zidanovi, jenž před pár týdny opět usedl na lavičku bílého baletu.

„Nechci mluvit o nikom konkrétním, ale je dost dobře možné, že jste několik hráčů v dresu United mohli vidět naposledy,“ řekl po víkendovém duelu Solskjaer v narážce na Pogbu.