Di Maríuv návrat do LaLigy? Real ve hře ale není...

V Paříži to zase nevyšlo. Mistrovský titul, který byl pro PSG takřka povinností, sice v Parku princů s velkým předstihem skončil, ale jinak to žádný zázrak nebyl. Kýžený úspěch v Lize mistrů se opět nedostavil, když klub hrubě nezvládl osmifinálovou odvetu s Manchesterem United a musel ušatému poháru opět zamávat. Krom toho ale skončilo fiaskem i finále francouzského poháru, ve kterém nad Rennes celek z hlavního města Francie vedl o dvě branky, ale nakonec padl po penaltách. V klubu se tak opět chystají na přestavbu kádru a v létě by do Paříže měly proudit další nová jména. S tím jdou ale ruku v ruce odchody. Jedním z mužů, který by se měl pakovat, je i Angel di María.

Di Maríuv návrat do LaLigy? Real ve hře ale není...

O argentinského reprezentanta je velký zájem ve Španělsku. Nikoli však v Realu Madrid, kde dlouhá léta úspěšně působil, ale u konkurence. Mluví se o Barceloně a Atlétiku. Po štacích na San Bernabéu, v Manchesteru United a nyní v PSG, to vypadá, že si zkušený Argentinec vyzkouší další zajímavé angažmá.

Vedení PSG nejenže chce přebudovat kádr, ale zároveň musí koukat na dodržování finančních pravidel Fair play. Aby tedy mohli bohatí šejkové nalákat do Francie hvězdy, musí jiné, se kterými již nepočítá, prodat.

Na odchodu je tak například Edinson Cavani a je možné, že kufry bude balit i jeden z hvězdného dua Neymar - Kylian Mbappé. Di María má smlouvu do roku 2021, takže by za něj mistr Francie ještě mohl dostat tučné odstupné. O jeho služby se přitom Barcelona zajímala již loni, ale z přestupu nakonec sešlo. Jak by asi jeho přesun na Nou Camp kousali fanoušci Realu?