To, že se v Premier League zapíšu do podvědomí tak brzy, jsem absolutně nečekal, přiznal Dúbravka

To, že se v Premier League zapíšu do podvědomí tak brzy, jsem absolutně nečekal, přiznal Dúbravka

Newcastle United už se v předstihu definitivně zachránil v Premier League a jeho brankářská jednička Martin Dúbravka tak může mít o něco klidnější spaní.

Nedávno pak byl španělským listem Marca zařazen mezi 50 nejlepších hráčů celé anglické ligy, s tím, že mu patřila výtečná dvacátá pozice a ze všech gólmanů byl vůbec nejlepší...

"Je to úžasné, neuvěřitelné. V Anglii jsem rok a půl a snažím se vytvořit si renomé, ale že se tak brzy a takovým způsobem zapíši do podvědomí jsem absolutně nečekal. Nyní bych rád na tento úspěch navázal a nadále pokračoval v dobrých výkonech. Věřím, že pomohu Newcastlu k vyšším příčkám, protože si to tento klub zaslouží," vzkázala opora Strak ze St. James Parku, jehož slova publikoval server sport.sk.

V posledních týdnech se navíc psalo o tom, že o něj mají zájem další přední evropské adresy. Jak se na tyto spekulace dívá autor deseti čistých kont v ligové sezoně 2018/2019?

"Doteď nebyl velký prostor na jednání, i když už jsme se s klubem bavili o nové smlouvě. Zájemce jsem se dosud nezatěžoval, potřeboval jsem se soustředit na Premier League. Uvidíme, jak se situace vyvine v průběhu nejbližších týdnů. Priorita je momentálně Rafa Benítez a jeho pozice. Jestli zůstane, nebo ne. Věřím, že se rozhodne nadále působit v Newcastlu. Fanoušci i po posledním kole s Liverpoolem během děkovacího kolečka dokázali, jak ho mají rádi," pokračoval někdejší strážce svatyně Liberce či Sparty, jehož vyjádření vyšlo na sport.sk.