Další sparťanský nákup na Peltově Střelnici? Po Hanouskovi může na Letnou zamířit také Holeš

Další sparťanský nákup na Peltově Střelnici? Po Hanouskovi může na Letnou zamířit také Holeš

Sparťanskou prioritou posledních dní se zdá být lov nového pravého obránce, kterým by se mohl stát opět kmenový hráč Jablonce, ze kterého už před pár měsíci dorazil na Letnou Matěj Hanousek.

Výkonnost Ondřeje Zahustela nebyla vždy stoprocentní a ani Alexandru Chipciu na tomto postu zrovna dvakrát nezářil, s tím, že mu vyprší hostování na konci právě probíhajícího ročníku a pokračování je ve hvězdách.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, do Generali arény by mohl dorazit šestadvacetiletý bek Tomáš Holeš, jenž je slavným "S" monitorován již déle a převlékat trikot by mohl již za pár týdnů.

Rodák z Poličky, který v minulosti prošel českou jednadvacítkou, je odchovancem hradeckých Votroků, který dorazil na severočeskou Střelnici na podzim 2017 a od té doby odehrál v zelenobílém trikotu 61 soutěžních utkání s bilancí pěti přesných zásahů.

"Sparta má o Holeše velký zájem. Nic zatím není dohodnuté, lze ale předpokládat, že oficiální jednání začnou v nejbližším období," citoval server isport.blesk.cz slova zdroje obeznámeného s děním v nejslavnější tuzemské značce.

Pokud jde o cenu, Miroslav Pelta by za tento transfer mohl inkasovat až 30 milionů korun.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.