Novinky z Juve? Bianconeri se ještě nechtějí loučit s Matuidim a navíc lákají Jamese i Rabiota

Novinky z Juve? Bianconeri se ještě nechtějí loučit s Matuidim a navíc lákají Jamese i Rabiota

Ačkoliv se turínští Bianconeri z Juventus Stadium i podruhé odvolali kvůli titulu šampiona Serie A v sezoně 2005/2006, také tentokráte byla jejich snaha zamítnuta a kvůli kauze "Calciopoli" primát zůstává v držení tehdy třetího Interu Milán. 

A co je u Staré dámy nového dále? Zkušený francouzský středopolař Blaise Matuidi by mohl prodloužit stávající kontrakt, jenž ho spojuje s Juve až do června 2020. Obě strany mají být nakloněné dalšímu pokračování spolupráce.

Aktuálně se na Apeninském poloostrově přetřásají také příchody tří jmen. Jedním z nich je Matuidiho krajan Adrien Rabiot, jemuž za pár týdnů vyprší kontrakt v Paris Saint Germain. Podle italské Gazzetty dello Sport má být letní přestupovou prioritou Juve.

Zájem je i o nadějného zadáka Matthijse de Ligta, jenž si udělal jméno v Ajaxu Amsterdam. O perspektivní defenzivní zboží však bude velká "přetlačovaná" a v jeho případě je favorizována LaLiga.

Třetí skloňovanou tváří je Kolumbijec James Rodríguez, jenž patří Realu Madrid, ale již druhou sezonu hostuje v Bayernu Mnichov. Protože však bavorský obr z Allianz Areny nebude aktivovat opci na trvalý přestup, Juve by mělo být ve hře a to zejména v případě, pokud Allegriho družinu opustí Argentinec Paulo Dybala.