Sebevědomý Coufal odmítá po ztenčování náskoku panikařit: Jdeme si pro double

Sebevědomý Coufal odmítá po ztenčování náskoku panikařit: Jdeme si pro double

Protože má vedoucí Slavia na druhou Plzeň stále dvoubodový náskok, před vzájemnou nedělní konfrontací ve vršovickém Edenu rozhodně nepanikaří.

"Žádná panika není. Pořád vedeme. Já mám takové zápasy rád. Plzeň taky bude chtít vyhrát. Snad přijedou do Edenu s hezkým fotbalem. Teď budeme analyzovat. Měli jsme volno, ať si každý srovná, co v Liberci bylo a nebylo," vrátil se k poslední remízové ztrátě šestadvacetiletý bojovník Vladimír Coufal.

"My si jdeme pro double," upozornil krajní obránce sešívaného souboru, jenž tím připomněl, že už zadva týdny čeká slavné "S" olomoucké finále MOL Cupu proti Baníku Ostrava.

"Chceme Viktorii za každou cenu porazit, abychom ten náskok zvýšili na takový rozdíl, jaký tam má být už minimálně deset kol. Můžeme si to uhrát sami. Když všechno vyhrajeme, nemusíme se spoléhat na ostatní. Máme kvalitní mužstvo a můžeme to dokázat – vyhrát čtyřikrát v řadě i s pohárem," pokračoval sebevědomě naladěný obránce s minulostí ve Slovanu Liberec či Opavě.

V aktuálním soutěžním ročníku je svěřenec Jindřicha Trpišovského na čtyřiadvaceti ligových a dvou pohárových startech, s tím, že dalších jedenáct duelů absolvoval na evropské půdě.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.