Hradecký Frťala po přepuštění třetího místa Zbrojovce: Všechno zlé, co se mohlo stát, se stalo

OBSAHUJE VIDEO

Třaskavý šlágr sedmadvacátého kola Fortuna:Národní ligy mezi domácím Brnem a hostujícím Hradcem Králové dopadl lépe pro Zbrojovku, která východočeské Votroky přetlačila rozdílem dvou branek a přeskočila je v tabulce.

Hradecký Frťala po přepuštění třetího místa Zbrojovce: Všechno zlé, co se mohlo stát, se stalo

Ottmar, Černý, Vlkanova a spol. tak klesli na čtvrtou pozici, s tím, že mají stejně bodů jako páté Ústí, které má však utkání k dobru...

"Všechno zlé, co se mohlo stát, tak se stalo. Ať už to byl vlastní gól, červená karta nebo zranění. Jsou věci, které ovlivnit nemůžete, byla to krutá porážka," smutnil kouč hradeckého souboru Zdenko Frťala.

Podobně zklamaný byl i tahoun Adam Vlkanova. "V úvodu jsem tam měl tři pološance, ze kterých jsem možná mohl dát gól. V deseti to bylo pak těžké, oni začali kombinovat vzadu, což se těžko stíhalo," krčil rameny čtyřiadvacetiletý záložník.

Čtyřiačtyřicetiletý stratég vítězného celku Pavel Šustr byl pochopitelně v opačné náladě. "Naším záměrem bylo překvapit soupeře jiným rozestavením a způsobem hry, v úvodu jsme ale překvapili spíš sami sebe. V závěru půle nám pomohla situace, po které jsme vstřelili branku, následovalo vyloučení. Postupně jsme se vrátili do rozestavení, ve kterém hrajeme pravidelně, získali větší jistotu na balonu. Výsledek je z našeho pohledu v pořádku, ve výkonu ale vidím spoustu rezerv," přiznal kormidelník, jenž kvůli svalovému zranění postrádal Ladislava Krejčího.