Kolem Milika je opět rušno. Uhlídá Neapol polského střelce před nájezdy hladových zájemců?

Kolem Milika je opět rušno. Uhlídá Neapol polského střelce před nájezdy hladových zájemců?

Cenovka pětadvacetiletého polského reprezentant opět stoupá. Arkadiusz Milik je v této sezóně jednou z klíčových tváří italské Neapole. Po sérii zraněních se opět dostal do formy, díky které ho klub pod Vesuvem kupoval z Ajaxu. Ale v létě se o něj budou strachovat, aby nepláchl za lepším.

Neapol se v Serii A prezentuje dobrými výsledky, ale nadvládu Juventusu se jí stále nepodařilo nabourat. Milik v této sezóně zaznamenal 17 ligových branek, k tomu přidal i tři asistence. To ale upoutalo pozornost evropských gigantů, kteří jej monitorují. Jeho jméno překvapivě figuruje na jídelníčku Bayernu Mnichov, ale také Tottenham již sonduje jeho dostupnost.

Polský legionář by mohl dostát věhlasu jeho krajana Lewandowskiho. Právě hvězdný útočník Bayernu jej doporučil vedení bavorského giganta. Jeho přítomnost by mohla německému klubu pomoci v progresu. Tato sezóna nebyla tak výrazná jako ty předchozí a je patrné, že v Allianz Aréně potřebují oživit současný kádr.

Tottenham zase zvažuje jeho nákup z důvodu, že by mohl před novou sezónou postrádat některého ze svých současných střelců. Harry Kane je váben například do Realu, ale vedení Spurs se jej snaží za každou cenu udržet. Zájem je ale i korejského útočníka Sona, který na sebe upozornil především v Lize mistrů ve dvojzápase s Manchesterem City.