Real zvažuje prodej Modriče, ale za tu cenu ho nikdo nechce. O kolik by musel slevit?

Real zvažuje prodej Modriče, ale za tu cenu ho nikdo nechce. O kolik by musel slevit?

Bílý balet si v závěru této sezóny líže rány a během léta hodlá posílit svůj kádr, aby v další sezóně byl opět tím obávaným španělským gigantem. Dopomoci tomu má staronový kouč Zinedine Zidane, který si moc dobře uvědomuje, že je třeba dát sbohem některým dlouholetým oporám současného kádru. Mezi nimi se prý stále častěji objevuje i jméno chorvatského středopolaře Luky Modriče.

Modrič byl jedním ze strůjců famózního představení Chorvatska na loňském světovém šampionátu v Rusku. Po právu získal Zlatý míč a fanoušci Realu věřili, že opět bude klíčovou tváří na San Bernabeu. Třiatřicetiletý záložník se však v této sezóně poněkud hledal a Los Blancos hovoří o možnosti jeho uvolnění.

Někdejší tvář Tottenhamu by se mohla opět vrátit na Ostrovy, ale zájem se line i ze zbytku Evropy. Problémem je však částka, za kterou je španělský královský klub ochoten svou hvězdičku uvolnit. Podle tamních médií požaduje Zidane 150 milionů eur, což se nikomu nezamlouvá uhradit.

Jméno Modriče figuruje na seznamu vytoužených posil PSG, Bayernu Mnichov, Juventusu i Liverpoolu. PSG by jej však oželelo, pokud by získalo z Turína Pjaniče. Stará dáma by pak chorvatským legionářem chtěla vzniklou díru nahradit. Z tábora Reds zase přišla zpráva, že by Modriče v létě klidně koupila, ale Real by se musel spokojit se 100 miliony eur.